Licznik odwiedzin

Odwiedzin [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
772
896
953

-57

Wszystkich
Wszystkich 1 531 190

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Sonda

Junior Media

Młode Bieszczady

Projekt Uczeń Online

Supermemo

Basen Aquarius Lesko

Gminne i powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

31 stycznia Szkoła Podstawowa w Lesku była organizatorem gminnych IMS w piłce ręcznej chłopców.

Do zawodów zgłosiły się reprezentacje szkół podstawowych z Hoczwi, ze Średniej Wsi oraz z Leska. Po rozegraniu meczów ,,każdy z każdym” pierwsze miejsce zajęli chłopcy z SP Lesko (dwa zwycięstwa) przed SP ze Średniej Wsi (jedna wygrana) oraz z SP Hoczew. Dwie pierwsze drużyny zakwalifikowały się na zawody powiatowe.

6 lutego w Myczkowie odbyły się powiatowe IMS chłopców. Do zawodów przystąpiły drużyny z Myczkowa, Cisnej, Średniej Wsi, Uherzec Mineralnych oraz z Leska. Po emocjonującym  turnieju pierwsze miejsce zajęli piłkarze ręczni z Uherzec Mineralnych (cztery zwycięstwa), kwalifikując się na zawody rejonowe przed chłopakami z Cisnej (dwa zwycięstwa i remis) i Leskiem (dwa zwycięstwa). Czwarte miejsce przypadło SP ze Średniej Wsi a piąte gospodarzom z Myczkowa. Zawody rozgrywano systemem każdy z każdym.

Skład drużyny z SP Lesko:

Kamil Dudek, Daniel Sieńko, Miłosz Frydrych, Antoni Piotrowski, Mateusz Terlecki, Krystian Dobrzański, Maksymilian Fiejtek, Miłosz Stach, Kacper Wróblewski, Mateusz Stolarczyk, Piotr Fijałka.

Opiekun: Ryszard Wolan