Licznik odwiedzin

Odwiedzin [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
821
896
953

-57

Wszystkich
Wszystkich 1 531 239

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Sonda

Junior Media

Młode Bieszczady

Projekt Uczeń Online

Supermemo

Basen Aquarius Lesko

Bardzo dobry występ pływaków w półfinale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu!

19 marca w Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku rozegrano półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Zawody zostały przeprowadzone w sztafetach 6x50 m dziewcząt i chłopców oraz w formie zawodów indywidualnych: 50 m stylami: motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym dziewcząt i chłopców. Indywidualnie trójka naszych reprezentantów zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego: Julia Sanecka (Im w stylu grzbietowym), Maksymilian Karwowski (Im w stylu klasycznym) oraz Paweł Weimer (Im w stylu motylkowym). W sztafetach zwyciężyły reprezentacje SP1 z Sanoka , nasi chłopcy zajęli drugie miejsce a dziewczęta czwarte.

Ponadto indywidualnie drugie miejsca zajęły: Justyna Przybyła w stylu klasycznym, Paulina Turopolska w stylu dowolnym oraz  Patrycja Kłosowicz w stylu motylkowym. Jakub Wójcicki był trzeci w stylu grzbietowym.

Skład reprezentacji chłopców w sztafecie: Maksymilian Karwowski, Paweł Weimer, Tomasz Bochnak, Piotr Fijałka, Stanisław Jankowski, Jakub Wójcicki

Skład reprezentacji dziewcząt w sztafecie: Julia Sanecka, Patrycja Kłosowicz, Justyna Przybyła, Paulina Turopolska, Lena Tobiasz, Jagoda Sanecka.

Opiekunowie: Ryszard Grzyb, Ryszard Wolan