Projekt Uczeń Online

Supermemo

Basen Aquarius Lesko

XIV Biegi Leskie im. Jana Pawła II

23 maja  na stadionie miejskim w Lesku odbyły się XIV Biegi Leskie im. Jana Pawła II. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, było mnóstwo emocji, a oprócz konkurencji biegowych na różnych dystansach odbyły się również skok w dal, sztafeta 4 x 100 oraz przeciąganie liny. W biegach tych startowały dzieci i młodzież z szkól podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do zawodów zgłoszona została grupa ponad trzydziestu dziewcząt i chłopców z klas drugich i trzecich.

Najlepiej z naszych uczniów zaprezentowali się Anita Klaputek i Filip Gnap, którzy wygrali swoje kategorie wiekowe. Drugie miejsca zajęli Marcelina Kardasz i Dominika Wojtczyk, a trzecie Gabriela Gładysz i Barbara Krok. W skoku w dal Anita Klaputek była trzecia.

W sztafecie i w przeciąganiu liny nasza szkoła zajęła drugie miejsca.

Organizatorem biegów było Leskie Centrum Edukacji, Sportu i Promocji. Szczegółowe wyniki oraz galeria zdjęć znajdują się na stronie:

Opiekunowie: Ryszard Grzyb, Ryszard Wolan.